Początek » Historia marki

Historia marki

Bardzo sobie cenimy to, że chcą Państwo uzyskać więcej informacji. Chętnie zapoznamy Państwa ze szczegółami produktów, które oferujemy. Najważniejsze jest, aby nie kupować "kota w worku".

 1. O firmie Farnam®
 2. Farnam® na świecie
 3. Farnam® w Polska
 4. Profesjonalni partnerzy Farnamu®
 5. Dlaczego produkty Farnam®

1. O firmie Farnam®

Każdy produkt Farnam® skrywa w sobie obietnicę starannej pielęgnacji zwierząt, którą złożyliśmy w momencie założenia firmy w 1946 r. Przez dziesięciolecia byliśmy bezsprzecznym liderem w pielęgnacji koni. Także dziś, dzięki temu, że na naszą reputacje składają się innowacyjność produktów, dokładność prowadzonych badań, wysokie standardy produkcji i konkurencyjne ceny, jesteśmy wiodącym producentem w branży pielęgnacji zwierząt.

Nasza firma nie tylko ściśle współpracuje z weterynarzami i innymi specjalistami z dziedziny opieki nad zwierzętami, ale słucha też opinii właścicieli zwierząt. Wiele naszych produktów poprawiliśmy dzięki informacjom i zaleceniom miłośników zwierząt, takich, jak Wy. Naszymi partnerami są organizacje, stworzone przez amatorów zwierząt domowych i koni.

Dzielimy z naszymi klientami ich radości i troski. Większość pracowników Farnamu® posiada własne zwierzę – a wielu z nich jest też "koniarzami“.

2. Farnam® na świecie

Firma powstała w 1946 r., w amerykańskim Phoenix ( stan Arizona) i w ciągu prawie 65-letniego istnienia wyrosła na jedną z najbardziej znanych na świecie firm w branży wyrobów dla zwierząt. Kategoria produktów dla koni zdobyła nawet taką popularność, że Farnam® w został numerem jeden na amerykańskim rynku. W chwili obecnej produkty Farnam® są sprzedawane w ponad 50 krajach świata. Farnam® jest partnerem najważniejszych organizacji sportowych i stwowarzyszeń hodowców.

3. Farnam® w Polska

Na polskim rynku markę Farnam® reprezentuje firma, Animal Central sp. z o.o., która od początku jest wyłącznym importerem na kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Wszystkie produkty są regularnie badane na obecność zakazanych substancji, dlatego gwarantujemy, że nie zawierają środków dopingowych. Towar przechowujemy w nowoczesnych pomieszczeniach, w których panuje kontrolowana temperatura i wilgotność powietrza. Dzięki temu sprzedawane przez nas produkty są w pełni funkcjonalne. Cenimy sobie bardzo wsparcie naszych klientów, dlatego do naszej pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wspieramy jeździectwo i hodowlę na wielu poziomach i prowadzimy szeroko zakrojoną działalność informacyjną. Jednocześnie pomagamy w projektach charytatywnych i dobroczynnych.

4. Profesjonalni partnerzy Farnamu®

Pomagamy zawodowcom osiągać wysoko postanowione cele. Osiągnij z nami swój cel! Naszymi partnerami korporacyjnymi i zadowolonymi klientami są między innymi:

Organizacje i partnerzy medialni:
American Quarter Horse Association
United States Equestrian Federation
American Farrier´s Association
Seria wyścigów konnych Elite Tour
EquiTv.cz – telewizja internetowa o koniach i ludziach
TlapkaTv.cz – reportaże pod psem

Hodowcy i trenerzy:
Legendarna hodowczyni Carol Rose Quarter Horses
Legendarny trener westernowy Al Dunning
Legendarny trener westernowy Bob Avila
Czołowa stajnia wyścigowa CK Martin Tour
Stadnina Koni Arabskich w Janowie Podlaskim
Czołowa stajnia hodowlana Petlan Quarter Horses
Czołowa trenerka westernowa Esther Weber – EW Style
Czołowa treserka Alena Zeusová
… i wielu innych. (tę część uzupełniamy dla Was na bieżąco)

5. Dlaczego produkty Farnam®

 • Oferujemy wysokiej jakości produkty o sprawdzonym działaniu.
 • Farnam, z 60-letnią tradycją, to absolutny numer jeden na amerykańskim rynku. -Wszystkie produkty są badane pod kątem obecności zakazanych substancji, nie zawierają więc żadnych środków dopingowych.
 • Szeroki i doskonale dobrany asortyment.
 • Za ciężko zarobione pieniądze otrzymają Państwo produkty, które naprawdę działają.
 • Sprzedawane przez nas produkty są produkowane w USA.
 • Gwarancja najniższych cen w UE.
 • Obserwuj nasze regularne oferty promocyjne i zniżki.
 • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
 • Towar dostarczamy w ciągu 48 godzin do dowolnego miejsca w Polska
 • Produkty przechowujemy w nowoczesnym, ocieplanym pomieszczeniu, w którym utrzymywana jest temperatura niezbędna do zachowania jakości produktu.
 • Nasze wyroby mogą Państwo kupić także w sieci naszych punktów partnerskich i sklepach ze sprzętem konnym.
 • Gwarantujemy poważne, uczciwe i elastyczne podejście.

Zaloguj się

asas

Zaloguj się

Rejestracja nowego klienta
Zapomniane hasło